BORSSINI je firma s dlouholetou tradicí, působíme na trhu již od roku 1999. Prezentujeme se prodejem velmi kvalitní kožené galanterie.

Máme dvě kamenné prodejny v historickém centru Prahy.

V síti prodejen najdete designové výrobky z Itálie a Francie. Našim zákazníkům nabízíme široký výběr kožených kabelek, peněženek, cestovních zavazadel, dámskou obuv a velký výběr módních doplňků.

Prezentujeme se velkým výběrem značek jako je Walter Valentino, Purse, Pierre Cardin, Regina Schrecker, Roberto Capuci, Navigare.

V naší nabídce najdete také celý sortiment zavazadel francouzské značky Airplus Paris a Airtex Paris. Z nabídky francouzských značek prezentujeme také celou kolekci HexagonaKatana a Gil Holsters.

Výrobky jsou velmi kvalitně zpracovány a jsou určeny pro náročného zákazníka.

Těšíme se na vaši návštěvu prodejen, kde vás obslouží kvalifikovaný personál. Věříme, že se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Nabízíme doručení zakoupeného zboží domů či do vašeho hotelu v Praze ZDARMA.

Členské karty

Všem našim zákazníkům nabízíme slevu ve výši 10 - 15 %. Stačí získat jednu z členských karet. Nakupte u nás zboží v celkové hodnotě vyšší než 10 000 Kč a získejte stříbrnou členskou kartu, se kterou získáte slevu 10 % na veškeré další nákupy. Při nákupu zboží za více než 50 000 Kč, získáte zlatou členskou kartu a slevu na další nákupy ve výši 15 %.

Dárkové poukazy

Všem našim zákazníkům nabízíme také možnost zakoupit dárkové poukazy ve výši 500 Kč a 1000 Kč a obdarovat tak své blízké. Dárkový poukaz můžete uplatnit ve všech našich prodejnách. Vybírat můžete ze širokého spektra značek.

Poukaz 500 Kč
Poukaz 1000 Kč
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání