• -20%
  • Nové
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT
LAURENT

LAURENT

AX228/20
Skladem
4 799,00 Kč 5 999,00 Kč -20%
S DPH

Dámy a Pánové představujeme Vám velmi kvalitní a stylový Kufr Laurent od Francouzské značky Airtex, vyrobeny z velice kvalitního strukturovaného polypropylenu s kombinací aluminiu. Menší kufr Laurent velikosti / 20, je vhodný na víkendové cestování a střední a větší velikost na delší dovolenou. Malí kufr Laurent disponuje velikostí se kterou se krásně vejde dovnitř letadla většině leteckých společností. Kamkoli se chystáte na cestu, všechny velikosti kufru modelů Laurent budou Vaším skvělým pomocníkem a zároveň velice krásným doplňkem. V naší nabídce je pouze v krásné, stylové stříbrné barvě.

Velikost
Barva
  • Stříbrná

Popis

Materiál: Polypropylen 

Barva: Stříbrná 

Váha Kufru: S 3,9 kg /M  4,6 kg /L  6 kg

Druh Kufru:  Pánský/Dámský  Cestovní Kufr

Kufr Laurent je postavení na velice kvalitní dvojitá 4 kolečka 

Vnitřek: Kufr disponuje s velkým hlavním úložným prostorem uzavíratelným na dvě přezky s TSA

kódovým zámkem.

Vnitřní prostor uzavíratelný na zip slouží k uspořádání a oddělení oblečení a k tomu síťovaná kapsa na zip na doklady 

Extra vnitřní síťovaná kapsa uzavíratelná na zip na různé oblečení

Vnitřní objem Kufru 41,4 litrů, nosnost zavazadla 15 kg  /M  68,6 litrů a  25 kg  / L  108,6 litrů a 35 kg

Vnitřní obložení z vysoce kvalitní textilní podšívky

Zavírání: Kufr se uzavírá se dvěma TSA kódovýma zámky

Aluminiem obložení a zanýtovaní po celém obvodu prostřední část kufru, také po všech rozích slouží k uchování bezpečnosti uvnitř kufru, při přepravě a případných zacházení na letištích.

Velice komfortní teleskopické madlo nastavitelné ve dvou pozicích a k tomu dvě také velice kvalitní, skvěle padnoucí do ruky, horní a boční úchyt.

Kufr Laurent nabízí 4 dvojitá velmi kvalitní a tíha kolečka Japonské značky HINOMOTO schopné rotace do 360 stupňů, sloužící k bezpečné, velice pohodlně a tiché přepravě.

Důvodem proč Airtex Paris používá k výrobě kufrů kolečka HINOMOTO, je ten, že se jedná o kolečka nejvyšší kvality. Tato kolečka se převážně používají u ostatních světových výrobců zavazadel, jejíž ceny přesahují 20 000 Kč. Díky obchodnímu modelů značky AIRTEX PARIS, přímo pro spotřebitele jsme Vám schopni nabídnout tyto úžasná kolečka na našich zavazadlech.

Zámky TSA ( Travel Sentry Approved ) slouží k snadnému zpřístupnění odbaveného zavazadla při bezpečnostních kontrolách jeho obsahu letištní bezpečnostní službou TSA ( Transportation Security Administration ), která probíhá bez přítomnosti jeho majitele.

TSA zámek tedy umožňuje uzamčení vašeho zavazadla, aniž by hrozilo jeho poškození při možné následné kontrole, která se provádí po odbavení bez přítomnosti majitele, protože pracovník TSA je vybaven univerzálním klíčem k jeho odemčení.  

TSA zámky poznáte podle značky červeného diamantu. V případě kódových zámků jsou tyto opatřeny vložkou na klíč, na které je vyraženo číslo univerzálního klíče pro její odemčení. Sadu těchto klíčů mají k dispozici pouze pracovníci TSA. Nikdo jiný, včetně majitele zavazadla, je k dispozici nemá. 

Rozměry: S  šířka 36 cm, výška 57 cm, hloubka 24 cm, M  šířka  44 cm, výška 67 cm, hloubka 28 cm,  L  šířka  51 cm, výška 78 cm, hloubka 31 cm 

Velikost:  S  Malá,  M  Střední,  L  Velká 

Způsob nošení: Do ruky, Za tahací madlo

Velice známá Francouzská značka AIRTEX PARIS, zabývající se výrobou Cestovních zavazadel, Kufrů, Batohu a celkově cestovného programu, klade důraz na styl a materiál. Svým zákazníkům nabízí velice kvalitní a stylové produkty. Firma k výrobě používá velmi kvalitní materiál jako polykarbonát, polypropylen, nepromokavý textil a k tomu také velice kvalitní kolečka.

Detaily produktu

TSA zámek
ano
Způsob nošení
Do ruky, Za tahací madlo
Materiál
Polypropylen

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací