• -15%
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine
Cestovní kufr Madeleine

Cestovní kufr Madeleine

Dámy a Pánové představujeme Vám velmi kvalitní a stylový Kufr Madeleine od Francouzské značky Airtex, vyrobeny z velice kvalitního strukturovaného v kombinací matného a lesklého polypropylenu. Menší kufr Madeleine velikosti / 20, je vhodný na víkendové cestování a střední a větší velikost na delší dovolenou. Malí kufr Madeleine disponuje velikostí se kterou se krásně vejde dovnitř letadla většině leteckých společností. Kamkoli se chystáte na cestu, všechny velikosti kufru modelů Madeleine budou Vaším skvělým pomocníkem a zároveň velice krásným doplňkem. Nabízíme Vám ho v pěti krásných barvách a to Černé, Červené, Žluté, Oranžové a Světle Zelené.

Velikost
Barva
  • Červená
  • Černá
  • Oranžová
  • Žlutá
  • Světle zelená
AX229/28
Skladem
2 549 Kč 2 999 Kč -15%
Vč. DPH

 

Materiál: Polypropylen 

Barva: Černá, Červená, Žlutá, Světle Zelená, Oranžová 

Velikost: S Malá, M Střední, L Velká 

Rozměry:

S - šířka 40 cm, výška 55,5 cm, hloubka 20,5 cm

M - šířka 46 cm, výška 67,5 cm, hloubka 26,5 cm

L - šířka 51,5 cm, výška 76 cm, hloubka 30,5 cm

Váha Kufru: S 2,65 kg / M 3,47 kg / L 4,13 kg

Druh Kufru: Pánský/Dámský skořepinový cestovní kufr

Kufr Madeleine je postavení na velice kvalitní 4 kolečka, a k tomu velice kvalitní  zipy který jsou extra odolné proti vloupání a tím zvyšují bezpečnost, klid a trvanlivost.

Vnitřek: Kufr disponuje s velkým hlavním úložným prostorem uzavíratelným zipem po celém obvodu v případě zamknutí slouží TSA kódový zámek.

Vnitřní prostor uzavíratelný na zip slouží k uspořádání a oddělení oblečení a k tomu další dvě kapsy uzavíratelný na zip na doklady, u malé velikosti /20 pouze jedna vnitřní kapsa uzavíratelná na zip

Vnitřní praktické elastické popruhy, díky kterým Vám bude držet oblečení na jednom místě

Vnitřní objem Kufru S 45,51 litrů, nosnost zavazadla 15 kg /M 82,28 litrů a 25 kg / L 119,38 litrů a 35 kg

Vnitřní obložení z vysoce kvalitní textilní podšívky s firemním logem

Zavírání: Kufr se uzavírá zipem po celém obvodu a k případnému zamknutí kufrů v každé velikosti je součástí také kódový TSA zámek.

Velice komfortní teleskopické madlo nastavitelné ve dvou pozicích a k tomu dvě také velice kvalitní, skvěle padnoucí do ruky, horní a boční úchyt, u nejmenší velikosti /20, pouze horní úchyt.

Kufr Madeleine nabízí 4 velmi kvalitní a tíha kolečka schopné rotace do 360 stupňů, sloužící k bezpečné, velice pohodlně a tiché přepravě.

Zámky TSA ( Travel Sentry Approved ) slouží k snadnému zpřístupnění odbaveného zavazadla při bezpečnostních kontrolách jeho obsahu letištní bezpečnostní službou TSA ( Transportation Security Administration ), která probíhá bez přítomnosti jeho majitele.

TSA zámek tedy umožňuje uzamčení vašeho zavazadla, aniž by hrozilo jeho poškození při možné následné kontrole, která se provádí po odbavení bez přítomnosti majitele, protože pracovník TSA je vybaven univerzálním klíčem k jeho odemčení.

TSA zámky poznáte podle značky červeného diamantu. V případě kódových zámků jsou tyto opatřeny vložkou na klíč, na které je vyraženo číslo univerzálního klíče pro její odemčení. Sadu těchto klíčů mají k dispozici pouze pracovníci TSA. Nikdo jiný, včetně majitele zavazadla, je k dispozici nemá.

Způsob nošení: Do ruky, Za tahací madlo

Velice známá francouzská značka AIRTEX PARIS, zabývající se výrobou Cestovních zavazadel, Kufrů, Batohu a celkově cestovného programu, klade důraz na styl a materiál. Svým zákazníkům nabízí velice kvalitní a stylové produkty. Firma k výrobě používá velmi kvalitní materiál jako polykarbonát, polypropylen, nepromokavý textil a k tomu také velice kvalitní kolečka.

Počet koleček
4
TSA zámek
ano
Způsob nošení
Do ruky a na tahací madlo
Materiál
Polypropylen (100%)
Vnitřní obložení
Textilní podšívka
Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací