• -15%
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX
CESTOVNÍ KUFR PHOENIX

CESTOVNÍ KUFR PHOENIX

5858
Skladem
2 039,00 Kč 2 399,00 Kč -15%
S DPH

Kufr PHOENIX kombinuje velký formát, robustní design, skvělou lehkost a moderní design! Její trup s čistými liniemi a původním rýhováním je skutečně vyroben z velmi odolného materiálu: polypropylen. Ten, jako bonus, je UV odolný, aby co nejdéle zachoval krásnou barvu vašeho kufru. Aby se nic nezkazilo, je tento kufr nabízen za velmi atraktivní cenu, která se hodí k rozpočtu mnoha batůžkářů se standardní dvouletou zárukou. 

Velikost
Barva
  • Bleu
  • Noir
  • Rouge
  • Gris

Popis

Kufr PHOENIX kombinuje velký formát, robustní design, skvělou lehkost a moderní design! Její trup s čistými liniemi a původním rýhováním je skutečně vyroben z velmi odolného materiálu: polypropylen. Ten je bonus UV odolný, aby co nejdéle zachoval krásnou barvu vašeho kufru. Aby se nic nezkazilo, je tento spolehlivý dvouletý zaručený kufr nabízen za velmi atraktivní cenu, která se hodí k rozpočtu mnoha batůžkářů.

Kufr PHOENIX se pohodlně pohybuje rukou a uchopuje jej za teleskopickou rukojeť a posune jej vedle ní. Jeho 4 dvojitá kolečka poskytují skvělou stabilitu a velmi dobrou ovladatelnost. Má také 2 úchytky pro uchopení rukou, pokud je to nutné (křížení schodů, umístění do kufru auta ...). Jeho kódový zámek TSA vám umožňuje efektivně a jednoduše zabezpečit veškerý jeho obsah.

2 přihrádky velkého čtyřkolového kufru PHOENIX vám umožní uložit všechny potřebné věci na delší dovolenou delší než 3 týdny. Prakticky jeho oddělovací podnos se zipem a 2 elastické pásky udržují během přepravy všechny vaše věci na svém místě. Výsledkem je, že jakmile dorazí na místo určení, nehrozí pomačkání oblečení.

  • S- 55 x 35 x 20/23 cm (délka x šířka x tloušťka) 
  • M - 65 x 45 x 29/33 cm (délka x šířka x tloušťka) 
  • L - 75 x 50 x 31/35 cm (délka x šířka x tloušťka) 

Detaily produktu

Počet koleček
4
TSA zámek
ano
Vnitřní oddělení
ano
Vnitřní obložení
ano
Ochranné zesílení
ano
Kapsy
2 vnitřní
Váha S
2,5 Kg
Váha M
2,9 Kg
Váha L
4,5 Kg

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací