• -20%
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47

Kožená miska mc47

Praktická kožená miska na odkládání věcí jako jsou brýle, klíče, peníze a také třeba na bonbony. Vyrobeno z kvalitní italské hovězí kůže.

Barva
  • Červená
  • Zelená
MC47
Dostupné pouze v jiné barvě.
639 Kč 799 Kč -20%
Vč. DPH

 

Materiál: kvalitní italská hovězí kůže

Barva: zelená, červená

Druh výrobku: kožená miska

Vnější Rozměry: čtverec 17cm x 17cm , výška 4,5cm

Vnitřní Rozměry: čtverec 13cm x 13cm, výška 4,5cm

Koženou misku dodáváme v originální krabičce s kódem značky.

Každý kousek kůže je originální a to dělá misku jedinečnou a originální. Drobné nerovnosti na kůži jsou typickým znakem přírodního materiálu. Naše produkty Cristina Rui jsou barveny přírodním procesem. Barevné odstíny kůže získává přírodními oleji a tím je odolná a časem získává svou typickou patinu. Může se však stát, že v prvních měsících nošení bude kůže lehce uvolňovat barvu. Doporučujeme nosit s barevným a tmavým oblečením, než produkt dosáhne správné patiny.

Ochranná známka kvality kůže ''Consorzio Vera Pelle conciata al Vegetale''. Ručně barvené pomocí přírodních tříslovin. Barevný odstín se v průběhu let mění a tím získává svou typickou patinu. Čím je starší, tím je krásnější.

Materiál
Nejkvalitnější italská kůže (100%)
hnědý kožený dámský batoh Cristina Rui
logo cristina rui

Značka Cristina Rui je součástí firmy Tornabuoni. Sídlí v srdci Toskánska, ve městě Sesto Fiorentino u Florencie. Oblast je známá pro dlouhou tradici ručně vyráběných kožených tašek.

Na řemeslné umění starých mistrů navazuje italský výrobce vlastními klasickými modely kabelek, tašek a batohů pod značkami Tornabuoni a Cristina Rui. Vyrábí je z pravé, rostlinně činěné a ručně broušené kůže s certifikátem kvality Consorzio Vera Pelle.

Objevte krásu těchto nadčasových kabelek a dámských batohů do města v přírodních odstínech.

Velmi oblíbená řada MULTICOLOR nadchne milovníky výrazných doplňků a živých barev.

Pánská kolekce nabízí kožené tašky přes rameno a městské batohy s typicky italským šarmem, které můžete vzít jak k obleku do práce, tak k volnočasovému outfitu, a vždy budete vypadat stylově.

Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání
group_work Souhlas se soubory cookie