• -20%
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47
Kožená miska mc47

Kožená miska mc47

Praktická kožená miska na odkládání věcí jako jsou brýle, klíče, peníze a také třeba na bonbony. Vyrobeno z kvalitní italské hovězí kůže.

Barva
  • Červená
  • Zelená
MC47
Dostupné pouze v jiné barvě.
639 Kč 799 Kč -20%
S DPH

 

Materiál: kvalitní italská hovězí kůže

Barva: zelená, červená

Druh výrobku: kožená miska

Vnější Rozměry: čtverec 17cm x 17cm , výška 4,5cm

Vnitřní Rozměry: čtverec 13cm x 13cm, výška 4,5cm

Koženou misku dodáváme v originální krabičce s kódem značky.

Každý kousek kůže je originální a to dělá misku jedinečnou a originální. Drobné nerovnosti na kůži jsou typickým znakem přírodního materiálu. Naše produkty Cristina Rui jsou barveny přírodním procesem. Barevné odstíny kůže získává přírodními oleji a tím je odolná a časem získává svou typickou patinu. Může se však stát, že v prvních měsících nošení bude kůže lehce uvolňovat barvu. Doporučujeme nosit s barevným a tmavým oblečením, než produkt dosáhne správné patiny.

Ochranná známka kvality kůže ''Consorzio Vera Pelle conciata al Vegetale''. Ručně barvené pomocí přírodních tříslovin. Barevný odstín se v průběhu let mění a tím získává svou typickou patinu. Čím je starší, tím je krásnější.

Materiál
Nejkvalitnější italská kůže (100%)
hnědý kožený dámský batoh Cristina Rui
logo cristina rui

Značka Cristina Rui je součástí firmy Tornabuoni. Sídlí v srdci Toskánska, ve městě Sesto Fiorentino u Florencie. Oblast je známá pro dlouhou tradici ručně vyráběných kožených tašek.

Na řemeslné umění starých mistrů navazuje italský výrobce vlastními klasickými modely kabelek, tašek a batohů pod značkami Tornabuoni a Cristina Rui. Vyrábí je z pravé, rostlinně činěné a ručně broušené kůže s certifikátem kvality Consorzio Vera Pelle.

Objevte krásu těchto nadčasových kabelek a dámských batohů do města v přírodních odstínech.

Velmi oblíbená řada MULTICOLOR nadchne milovníky výrazných doplňků a živých barev.

Pánská kolekce nabízí kožené tašky přes rameno a městské batohy s typicky italským šarmem, které můžete vzít jak k obleku do práce, tak k volnočasovému outfitu, a vždy budete vypadat stylově.

No reviews
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání
group_work Souhlas se soubory cookie