• -15%
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand
Cestovní kufr Armand

Cestovní kufr Armand

Dámy a Pánové představujeme Vám velmi kvalitní a stylový Kufr Armand od Francouzské značky Airtex, vyrobeny z velice kvalitního pevného nepromokavého textilu. Kufr Armand vyznačuje jeho osobitý styl a jeho lehká váha. Menší kufr Armand velikosti / 18, je vhodný na víkendové cestování a střední a větší velikost na delší dovolenou. Malí kufr Armand disponuje velikostí se kterou se krásně vejde dovnitř letadla většině leteckých společností. Kamkoli se chystáte na cestu, všechny velikosti kufru modelů Armand budou Vaším skvělým pomocníkem a zároveň velice krásným doplňkem. Nabízíme Vám ho ve dvou nejprodávanějších barvách a to v Tmavě modré a Šedé barvě.

Velikost
Barva
  • Černá
  • Tmavě modrá
AX830/18
Skladem
2 209 Kč 2 599 Kč -15%
Vč. DPH

 

Materiál: Textil / Nylon 

Barva: Tmavě modrá, Šedá

Velikost: S Malá, M Střední, L Velká  

Rozměry:

S - šířka 35 cm, výška 52 cm, hloubka 20 cm, 

M - šířka 41,5 cm, výška 64 cm, hloubka 26,5 cm

L - šířka 47 cm, výška 76 cm, hloubka 30 cm

Váha Kufru: S 2,5 kg / M 3,14 kg / L 3,74 kg

Druh Kufru: Pánský/Dámský textilní cestovní Kufr

Kufr Armand je postaven na velice kvalitních čtyřech dvojitých kolečkách, a k tomu velice kvalitní zipy který jsou extra odolné proti vloupání a tím zvyšují bezpečnost, klid a trvanlivost.

Vnitřek: Kufr disponuje s velkým hlavním úložným prostorem uzavíratelným zipem po celém obvodu v případě zamknutí slouží TSA kódový zámek.

Vnitřní síťovaný prostor uzavíratelný na zip slouží k uspořádání a oddělení oblečení a k tomu další síťovaná kapsa na zip na doklady.

Vnitřní praktické na jedné straně elastické popruhy, díky kterým Vám bude držet oblečení na jednom místě se nachází po obou stranách u velkého/27 a středního /23 a u malé velikosti /18 pouze na jedné straně.

U menší velikostí /18 extra polstrovaná kapsa uzavíratelná na suchý zip na Váš Počítač, a k tomu dvě extra menší síťované kapsy na doklady.

Vnitřní objem Kufru S 33 litrů, nosnost zavazadla 15 kg /M 64 litrů a 25 kg / L 99 litrů a 35 kg

Vnitřní obložení z vysoce kvalitní textilní podšívky s firemním logem

Zavírání: Kufr se uzavírá zipem po celém obvodu a k případnému zamknutí kufrů v každé velikosti je součástí také kódový TSA zámek.

Pro nedostatek prostoru a umístěni více věcí, Velký /27 a Střední /23 velikost nabízí zip k případně rozšíření kufru o dalších 5 cm.

Vnější zadní strana kufru nabízí místo k umístění Vašeho jména, a na vnější předně straně se nachází také dvě kapsy, jedna větší a menší uzavíratelné zipem.

Velice komfortní teleskopické madlo nastavitelné ve dvou pozicích a k tomu dvě také velice kvalitní, skvěle padnoucí do ruky, horní a boční úchyt, u nejmenší velikosti /18, pouze horní úchyt.

Ve spodní části kufru se nachází u každé velikosti také spodní úchyt k praktickému uchopení do obou rukou. 

Spodní část Kufru je extra vyztužena z tvrdého plastu, a k tomu Kufr Armand nabízí 4 dvojitá velmi kvalitní a tíha kolečka schopné rotace do 360 stupňů, sloužící k bezpečné, velice pohodlně a tiché přepravě.

Zámky TSA ( Travel Sentry Approved ) slouží k snadnému zpřístupnění odbaveného zavazadla při bezpečnostních kontrolách jeho obsahu letištní bezpečnostní službou TSA ( Transportation Security Administration ), která probíhá bez přítomnosti jeho majitele.

TSA zámek tedy umožňuje uzamčení vašeho zavazadla, aniž by hrozilo jeho poškození při možné následné kontrole, která se provádí po odbavení bez přítomnosti majitele, protože pracovník TSA je vybaven univerzálním klíčem k jeho odemčení.

TSA zámky poznáte podle značky červeného diamantu. V případě kódových zámků jsou tyto opatřeny vložkou na klíč, na které je vyraženo číslo univerzálního klíče pro její odemčení. Sadu těchto klíčů mají k dispozici pouze pracovníci TSA. Nikdo jiný, včetně majitele zavazadla, je k dispozici nemá.

Způsob nošení: Do ruky, Za tahací madlo

Velice známá Francouzská značka AIRTEX PARIS, zabývající se výrobou Cestovních zavazadel, Kufrů, Batohu a celkově cestovného programu, klade důraz na styl a materiál. Svým zákazníkům nabízí velice kvalitní a stylové produkty. Firma k výrobě používá velmi kvalitní materiál jako polykarbonát, polypropylen, nepromokavý textil a k tomu také velice kvalitní kolečka.

Počet koleček
4
TSA zámek
ano
Způsob nošení
Do ruky a na tahací madlo
Materiál
Textil (100%)
Vnitřní obložení
Textilní podšívka
Zatím nikdo nehodnotil
Zboží přidáno do seznamu Oblíbených
Zboží přidáno k porovnání

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací